Sermaye Finansmanı

Sermaye Finansmanı

İşletmeler ya da başka kurumlar mal ve hizmet üretiminde çeşitli finansman desteğine ihtiyaç duyarlar. Sermaye finansmanı sayesinde birçok yatırımcı ya da ticaret ile uğraşan bireyler anında işlemlerini halledebilir. Bunun için ise belli şirketler ya da firmalar devreye girerek gerekli desteği sunarlar.

Firmamız aracılık ile sermaye finansmanı desteğinizi karşılayabiliriz . Anında işlem hızına sahip firma desteğimiz ile paranız elinize sayılır. Ham maddenizi, stoğunuzu ya da günlük ihtiyacınızı karşılamak için nakit sermayeye ihtiyaç duyarsınız. Firmamız sayesinde nakit işleminiz anında gerçekleşir. Gerekli detaylar tarafımızla iletişime geçildikten sonra verilecektir.

Yurt içinde ya da yurt dışında yatırım yapmak isteyenlere yönelik de gerekli sermaye tutarımız mevcuttur. En uygun vadeler ile masrafsız  ve faiz avantajlı olarak sermaye finansmanı ihtiyacınızı tarafımızdan karşılayabilirsiniz. Özellikle ticari işletmelere yönelik 1 ve 2 yıla kadar ön ödemesiz vade imkanı sunuyoruz. Yurt içi ve yurt dışında olan işlerinize dönük mali kaynak tarafımızdan anında karşılayabilmektedir.

Gayrimenkul alanına dönük sermaye talebinizde de yine uygun faiz oranları ile finansman sağlamaktayız. Firmamız ile yaptığınız görüşme sonrasında 1 ya da 2 gün içinde para aktarımı tarafınıza gerçekleştiriliyor. Her türlü sektörde faaliyet gösteren çalışanlara yönelik gerekli sermaye desteğimiz mevcuttur. Bunun için gerekli bilgiye bizler tarafından detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve sermaye finansman talebinizi iletmenizdir.