İhracat Kredisi

İhracat Kredisi

İhracat kredisi Türk lirası cinsi üzerinden ihracat sayılabilen satış ve temsilleri ile döviz kazandıran birçok faaliyetin finansman yönünden kullandırılma işlemi olarak tanımlanır.

Firmamız aracılığı ile ihracatçıları ve ihracat alanına dönük çalışma yapan tüm herkesi kısa, orta ya da uzun vadede destekliyoruz. Ve destekleyici programlara sahibiz. Özellikle vadeli olan satış işlemlerini teşvik etmek ve destekleyerek ihracat hacmini arttırıyoruz. Bunun için mevcut olan ihtiyaç kredisini de temin etmekteyiz. Amacımız yeni hedeflere ve pazarlara erişimi kolaylaştırmak ve ticaret hacmini artırmaktır.

Özellikle ihracatçılarımıza yönelik hazırlık aşamasındaki finansman ihtiyacını karşılamak için devreye giriyoruz. Üstelik uygun maliyetler etrafında bunu gerçekleştiriyoruz. İhracatçı ya da ihracata yönelik mal üreten Kobilerimize  uluslar arası piyasalarda kredilerimiz ile yardımcı oluyoruz. Dış ticaret sektörü alanında yatırım ve iş yapan bireylere daha avantajlı ve uygun fırsatlar ile kredi sunarak işlem sonrasında gerekli süreyi de tanımaktayız. Üstelik yapılan işlemler de Anında gerçekleştiriliyor. İhracat kredisini belirtilen süre zarfında temin ederek işlem aksamının da önüne anında  geçmekteyiz.  Bu sayede yatırımcılar için sağlıklı bir iş ortamında kredileri ile ticaret ve yatırım yapma olanağını da sunmuş bulunmaktayız.

Vadesiz sunduğumuz kredi ihtiyacı ile vade uzatma sürelerini de talep eden yatırımcılara yönelik gerçekleştirme imkanına da sahibiz. Vadesiz ve faizsiz en uygun fiyatlarla  ihracat kredisi için firmamızı tercih edebilirsiniz